12

locuri de munca in Targu Mures.

Pagina 1 din 1
Castig part-time lejer
  • - Persoane sociabile şi serioase Vârsta minimă 16 ani

50 posturi disponibile (0 aplicanti)

24-01-2017 Toate orasele
Agent Vanzari
  • - Persoană serioasă cu spirit de echipă. Dinamic, aspect plăcut, perseverent. Experienţă în vânzări directe. Motivat și organizat. Orientare spre solutii, client si rezultatul final. Minim studii medii. Este un avantaj dacă cunoaşte (vorbeşte şi scrie) limba maghiară și engleză. Obligatoriu permis categoria B cu experienţă. Disponibilitate pentru deplasare și program prelungit.

1 post disponibil (2 aplicanti)

24-01-2017 Targu Mures
Caut Colaborator
  • - Ce inseamna pentru tine ideea de Full Outsourcing Agency? Engleza! Cunostinte despre externalizare Cunostinte despre serviciile HR Cunostinte despre serviciile Web Design Cunostinte despre Printing Cunostinte despre Marketing

20 posturi disponibile (13 aplicanti)

23-01-2017 BUCURESTI Alte orase
Reprezentant vanzari materiale de amenajari interioare
  • - abilitati de comunicare, negociere si organizare;
  • - experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
  • - permis de conducere categoria B;
  • - disponibilitate de deplasare;

5 posturi disponibile (4 aplicanti)

20-01-2017 Cluj Napoca Alte orase
Inginer tehnico-comercial
  • - Studii de specialitate. Profil Electric. Specializari: Actionari Electrice, Automatizari, Electrotehnica, Electromecanica. Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, spirit de echipa. Abilitati de negociere, tehnice, bun organizator. Dorinta de a
  • - si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei. Permis conducere categoria B de minim 2 ani.

5 posturi disponibile (2 aplicanti)

23-01-2017 Bacau Alte orase
Reprezentant vanzari tehnic
  • - Daca:
    - stii sa vinzi si iti place sa vinzi
    - iti place sa spargi bariere in comunicare
    - clientii dificili sunt preferatii tai, pentru ca reprezinta provocari
    - ai permanent dorinta de a deveni mai bun
    - ai cunostinte despre ce contine o trusa de scule, care sunt consumabile si sculele ce se folosesc in service
  • - urile auto, in firmele de constructii
    - ai permis de conducere B

23-01-2017 Targu Mures
Lucrător comercial - Vânzător/vânzătoare
  • - Nu se cere experiență în domeniu! Firma Petry este cea mai veche și renumită firmă de mezeluri, fondată în 1879 și oferă clienților carne și mezeluri de calitate superioară. Are cea mai mare rețea de magazine de specialitate din Transilvania, în prezent 25. Alăturați
  • - vă echipei noastre cu peste 130 de membrii. Responsabilitățile colegilor:
  • - deservirea efectivă și profesională a clienților
  • - aranjarea estetică a mărfurilor
  • - manipularea mărfurilor
  • - recomandarea produselor și înștiințarea clienților despre caracteristicile acestora
  • - folosirea corespunzătoare a echipamentelor de lucru
  • - preluarea mărfurilor dimineața și depozitarea acestora seara De ce le place colegilor în echipa noatră;
  • - ne apreciem colegii
  • - asigurăm continuă dezvoltare profesională
  • - instruim comercianți profesioniști
  • - au posibilitate să recomande clienților produse din carne adevărată Munca în echipă este prioritară, precum și învățarea și ajutarea reciprocă. Alegeți echipa Petry! Trimiteți un CV la adresa de mail cv@petry.ro, sau puteți să
  • - l predați și personal într
  • - unul din magazinele Petry din raza orașului Targu Mures.

3 posturi disponibile (0 aplicanti)

17-01-2017 Targu Mures
Promoteri - vanzatori cosmetice in mall / magazin de lux ...
  • - limba engleza la nivel cel putin mediu pentru toate locatiile
  • - pentru Paris limba franceza la nivel mediu
  • - experienta in promotii, vanzari directe, call center, servicii clienti
  • - reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie
  • - dorinta de a castiga cat mai mult.
  • - persoane energice, comunicative, vesele, perseverente, optimiste.

10 posturi disponibile (2 aplicanti)

11-01-2017 Toate orasele
MANAGER Zonal CLUJ-NORD-VEST
  • - Ambitia de a invata si de a deveni MANAGER.
  • - Abilitati de comunicare, relationare.
  • - Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii.
  • - Perseverent;
  • - Ambitios;
  • - Spirit de echipa si personalitate dinamica.
  • - Fara cazier si fara urmariri penale.
  • - Studii superioare/medii / facultate in curs. liceu cu diploma de BAC

5 posturi disponibile (3 aplicanti)

Confidential 09-01-2017 Baia Mare Alte orase
Consultant Vanzari D2D
  • - Dacă:
  • - Ai terminat liceul;
  • - Ți se pare atractivă o carieră în vânzări;
  • - Tratezi cu entuziasm provocările venite din partea clienţilor și ai dovedit asta într
  • - o experienţă profesională anterioară;
  • - Autocontrolul, stabilitatea emoţională şi capacitatea de adaptare a comportamentului sunt atuurile tale;
  • - Deţii minime cunoştinţe MS Office: Word, Excel;
  • - Îţi place să îmbini lucrul la birou cu cel pe teren. Atunci vino să joci în Liga de profesionişti
  • - Telekom Door to Door

1 post disponibil (4 aplicanti)

09-01-2017 Baia Mare Alte orase

12 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.
Consultant vanzari - Mures
  • - Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
  • - Realizarea obiectivelor din vanzari lunare si anuale prin administrarea zonei arondate;
  • - Identificarea nevoilor clientilor si prezentarea solutiilor optime;
  • - Preluarea comenzilor si incheierea de noi contracte;
  • - Negocierea termenelor si modalitatilor de plata conform politicii comerciale;
  • - Incasarea debitelor in termenele contractuale;
  • - Mediatizarea ofertei
  • - vanzarea intregii game de produse a companiei;
  • - Identificarea oportunitatilor de dezvoltare de noi produse;
  • - Prospectarea, analiza si intrepretarea informatiilor din piata;
  • - Mentinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
  • - Mentinerea legaturii cu celelalte departamente pentru finalizarea comenzilor;

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

04-01-2017 Targu Mures
Coordonator Vanzari (utilaje prelucrarea lemnului)
  • - Studii superioare tehnice reprezinta avantaj. Experienta in vanzarea utilajelor de prelucrarea lemnului, a productiei de mobila sau altor produse similare. Candidatul este necesar sa detina cunostinte tehnice in domeniul utilajelor si instalatiilor de productie. Cunostinte de limba germana reprezinta un avantaj, cele de limba engleza absolut necesare. Persoana proactiva, cu reale calitati de organizare, negociere cu experienta in formare si coordonare echipa vanzari.

1 post disponibil (3 aplicanti)

03-01-2017 Bistrita Alte orase