Területi értékesítő

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az M&Co Hr Services TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT keres építkezési anyagokat forgalmazó ügyfelének, üzletfejlesztési céllal.

CERINTE

Főbb feladatok, munkakör:
• Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
• Potenciális új ügyfelek felkutatása, kapcsolatok kiépítése,
• Üzleti, üzletfejlesztési lehetőségek feltárása, követése,
• Ajánlatok, megrendelések követése stb.
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Értékesítési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
• Önálló munkavégzés,
• Tárgyalóképes angol és román nyelvismeret és
• B kategóriás jogosítvány környező megyékben lévő ügyfelek látogatása céljából

BENEFICII OFERITE

Az ajánlathoz tartozik:
-Biztos munkahely, kulturált munkakörülmények,
- Főállású munkaviszony normál munkaidővel,
-A beosztásnak megfelelő alapbér + teljesítményarányos jutalék,
-Szolgálati autó és telefon.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.