Tehnician sisteme de securitate

Total Security SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instaleaza si pune în funcţiune sistemul de securitate;
Verifica şi testeaza funcţionalitatea sistemului realizat conform cerinţelor specificate de client.
Instruirea clientului privind utilizarea STS, şi predarea documentaţiei tehnice aferente (instrucţiuni de utilizare, proiect tehnic de execuţie, jurnalul sistemului);

CERINTE

Studii tehnice;
Experienta in domeniul instalarii sistemelor de securitate;
Certificat tehnician sisteme securitate - constituie un avantaj;
Seriozitate si dorinta de dezvoltare;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din: salariu+ tichete de masa+ diurne (in cazul deplasarilor);
Posibilitatea dezvoltarii carierei si perfectionarii in domeniul tehnic (cursuri, training-uri, etc.);
Colectiv dinamic

TOTAL SECURITY a apărut în 1996, ca o extensie a firmei DISCRESCO SYSTEM S.R.L. infiinţată în 1992, cu activitate în domeniul sistemelor tehnice de securitate. în scopul constituirii unei companii care să ofere servicii de pază şi protecţie într-un singur pachet şi sub marcă unică.