Suport tehnic IT

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul IT :Suport tehnic.

Responsabilitati:
- Asigurarea, gestionarea, controlarea si solutionarea relatiilor cu clientii companiei, conform politicilor companiei legate de activitatea gestionata;
-Suport de tip call center/freshdesk/direct meeting si training de functionare soft;
-Preluarea apelurilor,email-urilor de la clienti si inregistrarea acestora;
-Contactarea persoanelor nominalizate pentru solutionarea evenimentelor inregistrate;
-Informarea clientilor privind produsele si serviciile;

CERINTE

-Experienta in relatii cu clientii,suport si vanzari;
-Cunostinte operare PC :MS Office ,CRM SERVICE;
-Cunostinte de lb engleza -nivel mediu;
-Bune abilitati de comunicare ,relationare;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru tanar si dinamic.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.