Strungar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul feronerie de mobila :Strungar.

Responsabilitati:

- Executarea de prelucrari prin aschiere si frezare necesare in procesul de fabricatie a produselor
- Executarea de lucrari de intretinere mecanica a instalatiilor si utilajelor din dotarea sectiei;
- Participarea la receptia materialelor si componentelor aprovizionate pentru fabricarea produselor

CERINTE

- Studii medii: liceu sau scoala profesionala.
- Calificare in domeniu sau
- Experienta profesionala de minim 2 ani;
- Persoana muncitoare, disciplinata, responsabila;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.