Specialist Marketing

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul IT, din Tg Mures: Specialist marketing

Atributii
• Participa la elaborarea planului de marketing
• Participa la elaborarea materialelor de marketing (concept, text): prezentari de proiect, cataloage, web, video de prezentare
• Colaborare cu designer, delegarea sarcinilor de design
• Online sales
• Derularea campaniilor
• Asistenta in cadrul prezentarilor, intalnirilor de afaceri
• Urmarirea trendurilor pe piata si a concurentei in domeniu

CERINTE

Cerinte
• Studii superioare (specializarea Marketing, Economie sau Informatica economica)
• Cunoasterea limbii maghiare si engleza la nivel avansat
• Experienta pe o pozitie similara – constituie avantaj
• Foarte bune abilitati de comunicare si formulare (scris, vorbit)- abilitatea de a elabora texte frapante (avantaj, daca e o persoana glumeata)
• Abilitati de a lucra atat individual, cat si in echipa
• Seriozitate, punctualitate, atentie la detalii si responsabilitate
• Respectarea termenelor limita
• Permis Cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii
• Mediu de lucru placut, inovativ, cu provocari profesionale
• Echipa tanara, dinamica
• Birou modern, cu echipamente si tehnologii inovative
• Participare la traininguri interne si externe
• Posibilitate de dezvoltarea carierei in cadrul firmei
• Participare la team-builinguri (de 2-3 ori pe an)

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.