Sef productie Brutarie

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Tg. Mures, recrutam Sef productie Brutarie.

Descrierea jobului:
•Organizeaza, coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie a sectiei;
•Dimensioneaza productia fizica in functie de capacitatile de productie de care dispune sectia;
•Raspunde de realizarea cantitativa, calitativa si structurala a productiei;
•Propune masuri pentru imbunatatirea conditiilor tehnice, tehnologice, organizatorice, umane si materiale necesare realizarii productiei;
•Asigura respectarea consumurilor specifice stabilite pentru materii prime si materiale, necesare realizarii comenzii precum si respectarii retetei de fabricatie si a regimului tehnologic impus fiecarui produs in parte fabricat, raspunde de utilizarea corecta a normelor de consum la materii prime auxiliare si materiale in derularea activitatii de productie;
•Coordoneaza activitatea de predare a produselor si verifica daca au fost inregistrate corect cantitatile de productie in fisele de predare-primire si daca fiecare predare-primire este insotita de semnaturile predatorului si primitorului;
•Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a materiilor prime si materialelor si intocmeste documentele corespunzatoare;
•Efectueaza controale pe toate fazele procesului tehnologic;
•Intocmeste raportul de productie, actele de evidenta primara si raspunde de corectitudinea datelor inscrise si semnate

CERINTE

Candidatul ideal:
- cunostinte temeinice in domeniul panificatiei - cunostinte de organizare si normare a muncii;
- excelenta capacitate organizatorica ;
- trebuie sa fie foarte bun practician (aplicarea cunostintelor teoretice in practica) ;
- capacitate de a forma o echipa (leadership - relatii interumane);
- operare PC ;
- capacitate de concentrare (rezistenta fizica si nervoasa) in conditii de stres;
- capacitate de asimilare de cunostinte noi si adaptare la tehnologie noua de ultima generatie ;
- program prelungit
- cunoscator al limbii maghiare - constituie un avantaj;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Recrutare