Sef de tura

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru una din cele mai mari brutarii din judetul Mures :Sef de tura.

Responsabilitati:

- Supravegherea activitatii de productie din cadrul sectiei de panificatie/patiserie
- Coordonarea echipei din subordine.

CERINTE

- Absolvent studii superioare/medii ;
- Minim 2 ani experienta pe un post similar;
- Disponibilitate de a lucra in trei schimburi
- Cunostinte operare PC (Office) la nivel mediu;
- Abilitati de coordonare si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix PESTE MEDIA PIETEI MURESENE
-Mediu de lucru placut

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.