Sculer-Matrițer

SC CIE Matricon SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Șlefuiește și ajustează componentele matrițelor
• Asamblează componentele matrițelor

CERINTE

• Experiență într-un post similar sau în mediu de producție
• Studii medii sau profesionale
• Dexteritate manuală
• Capabil să citească desene tehnice
• Acuitate vizuală
• Disponibilitate de muncă în schimburi și ore suplimentare
• Responsabilitate și seriozitate
• Persoană curată și organizată
• Comunică ușor/transmite informații

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv bazat pe competențele profesionale
• Tichete de masă
• Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)
• Integrare imediată
• Alte bonusuri și beneficii
• Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă

CIE Matricon face parte din Grupul CIE Automotive (www.cieautomotive.com). CIE Automotive este un grup industrial specializat pe procese cu valoare adăugată importantă.CIE Automotive este specializat pe 6 tehnologii cu fabrici în toată lumea: aluminiu, forjă, metal, turnare, prelucrare şi plastic. Ca parte din grup, CIE Matricon este specializat pe tehnologia de aluminiu, dedicat turnării sub presiune şi prelucrării. Produsele noastre sunt piese pentru direcţie, cutia de viteze, fluidodinamică, piese pentru motor şi antivibraţii.