Reprezentant zonal vanzari

Turbo Logic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Extinderea portofoliului de clienți, prin contactarea directă la sediul/punctul de lucru al acestora, în zona geografică alocată;
- Promovarea și vânzarea serviciilor firmei;
- Încheierea contractelor de parteneriat;
- Gestionarea relației cu clienții atât din punct de vedere al vânzării serviciilor, cât și din punct de vedere al relației contractuale dintre părți;
- Monitorizarea informațiilor referitoare la evoluția pieței și a concurenței;
- Dezvoltarea și menținea unei relații bune cu clienții;
- Întocmirea de rapoarte și evidențe și înregistrarea acestora în sistemul ERP al societății.

CERINTE

- Cunoștințe de operare PC și Internet;
- Permis de conducere categoria B cu experiență în condus minim 3 ani;
- Disponibilitate pentru deplasări (2-3 zile săptămânal);
- Experință în vânzări minim 12 luni;
- Foarte bune abilități de negociere și de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix + bonus din vânzări);
- bonuri de masă;
- laptop;
- telefon de serviciu;
- mașină de serviciu.

Societate care își desfășoară activitatea în domeniul serviciilor auto. Cu o experiență de peste 5 ani în domeniu, oferim servicii de cea mai bună calitate la nivel național.