REPREZENTANT MEDICAL

SC INTERCOOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Reprezentant vanzari
-formare, dezvoltare, gestionare portofoliu clienti
-negociere, incheiere, urmarire contracte incheiate
-identificarea oportunitatilor de afaceri
-cercetare de piata
-atragerea de noi clienti
-mentinerea relatiilor cu clientii
-promovarea produselor si serviciilor companiei, a ofertelor speciale.

CERINTE

-Studii superioare -absolvent Facultatea de Farmacie, Medicina, Chimie, Biologie constituie avantaj
-Experienta relevanta in domeniul vanzarilor min 3 ani
-Capacitate de organizare, planificare, analiza
-Persoana dinamica, dornica de afirmare
-Cunostinte bune de operare calculator (EXCEL, WORLD, PP)
- Bune abilitati de comunicare, negociere, interrelationare
-Spirit de initiativa si creativitate
-Cunostinte de limba engleza
-Disponibilitate pentru calatorii
-Perseverenta in atingerea obiectivelor lunare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salar fix + comision in functie de realizari
Masina de serviciu
Telefon mobil.

SC Intercoop SRL, cu o activitate de 20 ani in domeniul distributiei produselor dezinfectante a producatorului german Schulke &Mayr cu sediul in Hamburg -Germania.