Reglor CNC

SC CIE Matricon SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Introducerea și verificarea parametrilor de prelucrare
• Reglarea mașinilor conform instrucțiunilor tehnice
• Eliminarea unor avarii accidentale apărute la mașină

CERINTE

• Studii medii sau profesionale specifice
• Cunoștințe avansate tehnice de mecanică
• Capabil să citească desene tehnice
• Cunoștințe programare CNC
• Cunoștințe operare PC
• Disponibilitate la muncă în 3 schimburi
• Capacitate de auto-organizare
• Viteză de reacție și capacitate de a lua decizii
• Experienţă pe post similar
• Experiență într-un mediu de producție

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv bazat pe competențele profesionale
• Tichete de masă
• Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)
• Integrare imediată
• Alte bonusuri și beneficii
• Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă

CIE Matricon face parte din Grupul CIE Automotive (www.cieautomotive.com). CIE Automotive este un grup industrial specializat pe procese cu valoare adăugată importantă.CIE Automotive este specializat pe 6 tehnologii cu fabrici în toată lumea: aluminiu, forjă, metal, turnare, prelucrare şi plastic. Ca parte din grup, CIE Matricon este specializat pe tehnologia de aluminiu, dedicat turnării sub presiune şi prelucrării. Produsele noastre sunt piese pentru direcţie, cutia de viteze, fluidodinamică, piese pentru motor şi antivibraţii.