Referent resurse umane

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza Referent Hr.

Responsabilitati:

-Administreaza dosarele de personal intocmind toate documentele legal necesare: Contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii, fise de post, etc.
-Opereaza in Revisal;
-Tine evidenta si introduce in programele specifice concediile (medicale, de odihna, etc.), pontajele lunare si orice alte date necesare calcularii salariilor;
-Asigura intreaga gama de rapoarte statistice necesare autoritatilor, precum si orice raport de activitate necesar Conducerii;
-Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de evaluare interna si motivare a angajatilor;
-Gestioneaza baza de date interna si elaborarea de rapoarte, analize specific;
-Asigura procesul de recrutare si selectie pentru posturile vacante.

CERINTE

-Studii superioare (economice, psihologie);
-Experienta HR de cel putin 2 ani;
-Deschidere spre diversitate;
-Capacitate organizatorica;
-Permis de conducere cat B (constituie avantaj) ;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru modern;
-Colectiv tanar si entuziast.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.