RECRUITER IN LIMBA MAGHIARA,ROMANA,ENGLEZA

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam recruiter care vorbeste limba romana, maghiara si engleza la o firma internationala de plasare a fortei de munca.
Eastmen din 2007, se ocupa cu recruterea de profesioniști maghiari și romani care doresc sa lucreze pe termen lung in Olanda. In fiecare an, sute de oameni sunt transmis in Olanda. Candidatii sunt selectați de la Budapesta si Targu Mures .
Pentru ca firma noastra este in crestere, si din Romania transmitem persoane pentru munca in Olanda, deci suntem in cautarea unui recruiter care vorbeste limba romana, maghiara si engleza, si care este capabil de a conduce biroul la Targu Mures in mod independent, precum si construieste relatiile cu alte companii si cu solicitantii de locuri de munca. Recruiterul este responsabil pentru recrutarea si coordonarea de profesionisit din Romania.
Descriere:
• Contact zilnic cu candidații romani și maghiari.
• Recrutarea si plasarea de profesionisti in cel mai scurt timp pentru firmele olandeze.
• Amsterdam este in contact permanent cu biroul de la Targu Mures, pentru a vorbi despre posturile vacante actuale. Din moment acest lucru se intampla în limba engleza, vorbirea limba engleza este necesar.
• Folosirea anumite site-uri, portaluri pentru a publicita posturile vacante
• Folosirea site-uri Eastmen: eastmen.ro / eastmen.eu
• Folosirea social media, Facebook, Twitter, baze de date CV, headhunting
Candidații sunt contactati si testat prin telefon sau skype. In cazul in care solicitantul indeplinește așteptarile, munca lui recruiter este semnarea contractului, organizarea calatoria și a rezolva orice problema.

CERINTE

Cerintele:
• Bune abilitati de comunicare, atat oral și in scris in limba romana, maghiara și engleza
• Are experienta relevanta sau postul este interesant
• Utilizarea de sisteme informatice moderne
• Bune abilitati de organizare și de management
• Mentalitatea de afaceri, este deschis inovațiilor
• Pro-activ, toleranta la stres, exista situații in care trebuie sa alegeti candidatii potriviti intr-un timp foarte scurt
• Flexibil, energetic, stie sa se adapteze la situatii noi
• Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• O echipa tanara si entuziasta
• Mediu de lucru placut, oportunite de dezvoltare
• Birou privat si complet echipata
• Condiții adecvate pentru munca, Beneficii marginale: sistem de bonus

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.