Recruiter (activitate de teren)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza cerintelor pentru profilele candidatilor;
- Realizarea si postarea anunturilor de recrutare;
- Cautarea in teren si in baza de date a celor mai potriviti candidati;
- Evidenta portofoliului propriu de candidati (contactare, interviu, observatii, etc);
- Diverse evidente,organizare documente.

CERINTE

- Cunoasterea foarte buna a localitatilor din judetul Mures (activitatea se va desfasura in proportie de 80% pe teren);
- Cunostinte si experienta in coordonarea /gestionarea candidatilor;
- Capacitate organizatorica, prioritizarea sarcinilor, multitasking;
- Capabil de performanta si rezultate in conditii de stres si cu respectarea termenelor limita;
- Cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj;
- Experienta in recrutarea de personal reprezinta un avantaj;
- Permis de conducere.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante din domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria.

In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica, punand pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri, calitatea serviciilor, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.