Receptioner service auto

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul vanzarilor de piese auto: Receptioner service auto!

Responsabilitati:

- preia si preda autovehiculul de la si catre client
- ofera clientilor informatii privind costul si durata interventiei
- identifica si comanda piesele de schimb necesare reparatiilor
- urmareste desfasurarea reparatiilor pana la finalizare
- intocmeste devize in programele specifice
- intocmeste setul de documente care se depune la societatea de asigurare, pentru decontare

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice
- cunostinte operare PC
- experienta receptie service auto minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Pachet salarial motivant
-Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.