R&D

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul farmaceutic: R&D.

Responsabilitati:

- Dezvoltare de produse noi, stabilirea retetelor de fabricatie;
- Transferul retetelor de pe sarja pilot pe sarja industriala;
- Validarea procesului tehnologic;
- Stabilirea punctelor critice in procesul de fabricatie;
- Propuneri de materii prime alternative.

CERINTE

- Studii superioare – Facultatea de Farmacie, Inginer chimist, Biolog
- Experienţa in industria farmaceutică - Managementul Calitatii, Inregistrari medicamente, suplimente alimentare la ANMDM si IBA;
- Cunoștințe aprofundate in reglementările legislative referitoare la cerințele de înregistrare a produselor farmaceutice de uz uman, dispozitivelor medicale, biocidelor, suplimentelor nutritive, produselor cosmetice;
- Cunoştinţe de limba engleză, citit, vobit - nivel avansat;
- Cunoştinţe solide Microsoft Office;
- Gandire analitica si atentie la detalii;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru placut si dinamic ..

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.