Promoter IT

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam promoteri IT!

Esti pasionat de cele mai noi gadget-uri? Ce-ai zice de un JOB part time intr-o echipa tanara?
Ai ocazia sa promovezi si chiar sa tii traininguri despre cele mai bune modele de smartphone-uri, tablete, 2in 1 si multe alte produse IT din cele mai mari magazine de specialitate!

Program: vineri-duminica, 6h/zi; in unele locatii joi-duminica.
Joi/Vineri: 15:00-21:00
Sambata: 12:00-18:00
Duminica: 10:00-17:00

Proiect pe termen lung (cel putin pana in decembrie 2015).

CERINTE

Trebuie sa:
- Ai abilitati foarte bune de comunicare si prezentare
- Ai abilitati de persuasiune si orientare catre client
- Ai studii superioare finalizate/ in curs (studiile la profilul real reprezinta un avantaj)
- Ai abilitati si cunostinte in zona de tehnologie
- Fii o persoana energica si cu spirit de observatie
- Cunosti limba engleza – nivel mediu
- Ai disponibilitate pentru program part-time(vineri-duminica, 6h/zi)

Ce vei face:
- Prezentarea si finalizarea vanzarii produselor in magazinele de profil (proiecte in zona de electronice, IT sau electrocasnice)
- Realizarea obiectivelor de vanzari si a raportarilor specifice
- Distribuirea materialelor promotionale si de informare
- Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Training tehnic de specialitate
- Training de vanzari
- Bonus in functie de performanta
- Perspectiva profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare