Promoter

Marius Jeler Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana interesata de un second-job sau un part-time. Misiunea postului este de a promova serviciile de radiologie dentara in rândul medicilor dentisti. Postul se adreseaza celor care au contact cu medicii dentisti (ex. RZV, promoteri etc) sau celor care lucreaza intr-un domeniu apropiat si pot derula aceasta activitate in paralel. Postul nu presupune vanzare de servicii ci doar promovare. Sunt invitati sa aplice si absolventi/ studenti la Medicina Dentara.

CERINTE

Activitatea este de teren si necesita masina proprie (cheltuielile vor fi decontate). Sunt necesare abilitati de organizare a timpului, abilitati bune de relationare, cunostinte minime de stomatologie/ radiologie/ anatomia capului. Pozitia ofera oportunitatea activarii pe o piata de nisa, pe o piata in dezvoltare accentuata.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonusuri, decont cheltuieli.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.