Personal curatenie si igienizare

advanced life solutions .srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere postului:
- Curatenie generala (curatat pardoseala, geaumuri, sters praf, etc.)
- Curatenie dupa constructor
- Curatenie zilnica de intretinere
- Igienizarea si odorizarea spatiilor sanitare

CERINTE

Ce cautam :
- Experienta minima in domeniu sa post similar
- Studii medii (profesionala sau liceu)
- Serioasa , responabila si atenta la detalii
- Punctualitate strict necesar

Se considera avantaj:
- Experienta 1 sau mai multi ani in domeniu sau post similar.
- Calificare in domeniul curateniei
- Domiciliu stabil in oras
- Carnet de conducere (categ. B)
- Amabilitatea , bunul simt si dinamism.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru placut.
- Salariu atractiv
- Contract de munca
- Echipament profesional
- Salariu fix + bonus performanta.
- Posibilitate de avansare
- Posibilitate de calificare si dezvoltare personala

Sc. Advanced Life Solution .Srl firma recent infiintata cu scopul de a oferi solutii avansate pentru viata de zi cu zi . Ofera o gama diversificata de servicii prestate la client cu activitatea principala fiind curatenia si igienizarea. Cautam tineri muncitori, ambitiosi si dornici pentru a avansa continuu in cariera. Si in acelasi timp pentru a face parte dintr-o echipa tanara si "happy"! Experientele din trecut arata ca un cadru de lucru normal intr-o companie ar trebui sa fie asemnea comunismului si un dictator aspru care sa conduca! Dar noi credem ca valorile morale de respect reciproc , intelegere si onestitate sunt singurele principii care ar trebui sa conteze intr-o companie. Tocmai de aceea cuvantul "SEF" nu exista in cadrul companiei noastre! Asa ca noi, cei din echipa ALS ne-am propus sa fim solidari si lucrand impreuna stim ca vom putea sa dam 100% ca sa putem atinge telurile comune asemenea unui echipe profesionale si valoroase!