Ospatar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, poti face parte dintr-o echipa tanara si dinamica!
Recrutam ospatar pe pista gokart.

Responsabilitati:
-Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista
-Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi
-Servirea exemplara a clientilor

CERINTE

-Seriozitate
-Punctualitate

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.