Organizator evenimente

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, poti face parte dintr-o echipa tanara si dinamica!

Recrutam Organizator evenimente pentru un restaurant din Tg.Mures!

CERINTE

- Studii medii /superioare;
- Cunoasterea limbii engleze ;
- Cunostinte operare Pc (Windows, Microsoft Office);
- Abilitati de persuasiune,negociere;
- Atitudine deschisa si proactiva;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Orientare spre client;
- Dinamism, spirit de echipa ;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant:
-Mediu de lucru placut si dinamic.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.