Operator vanzari prin telefon- studenti

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul farmaceutic Operator vanzari prin telefon

Responsabilitati:

-Interactiune telefonica cu medici si farmacisti
-Insusirea cunostintelor despre produse si patologii
-Preluare comenzi din farmacii
-Respectarea protocoalelor de promovare
-Intocmire rapoarte specifice

CERINTE

-Studii in curs in domeniu (farmacie,medicina,biologie)
-Abilitati excelente de comunicare
-Voce placuta
- Persoana bine organizata
-Orientare catre client
-Adaptabilitate
-Abilitati de identificare si solutionare a problemelor

BENEFICII OFERITE

- Alegerea programului de lucru astfel incat sa poti frecventa cursurile
- Pachet salarial motivant (salariu fix...nu comisioane!!!)
-Mediu de lucru tanar si dinamic
-Posibilitati de construire a carierei intr-o companie multinationala

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.