Operator vanzari prin telefon

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul farmaceutic: Operator vanzari prin telefon.

Responsabilitati:
- Efectueaza activitati de promovare a produselor catre farmacii / farmacisti;
- Activitati de preluare comenzi si transmiterea acestora catre distribuitori;
- Mentine si dezvolta portofoliul de clienti;
- Mentine si dezvolta colaborarea cu distribuitorii portofoliului;
- Realizeaza rapoartele de activitate in conformitate cu indicatorii solicitati;
- Participa la sedintele periodice organizate de catre companie;
- Colaboreaza cu reprezentantii din teren ai distribuitorilor portofoliului in vederea indeplinirii obiectivelor;
- Realizeaza planul de vanzari;

CERINTE

- Experienţă în vânzarea produselor prin telefon- avantaj experienţă în domeniul farmaceutic;
- Persoană deschisă;
- Aptitudini de comunicare;
- Rezistenţă la stres;
- Bune abilităţi de planificare şi organizare;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru placut si dinamic .

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.