OPERATOR FINISAJE TABLOURI

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta anterioara in domeniul productiei, tamplariei, industria mobilei, industria usoara; minim 1 an.
Experienta la locurile de munca anterioare: minim 4 luni/fiecare loc de munca
Urmareste realizarea normelor zilnice de activitate in parametrii calitativi specifici.

Realizeaza operatiuni de

- inramare tablouri:
- taiere hartie/panza /sticla/carton
- inramare, finisare tablouri cu rame
-debitare si imbinare rame
- ambalare, etichetare ( cand este cazul), etc.

CERINTE

Dorinta de a asimila cunostinte din activitatea specifica acestui domeniu
Responsabilitate
Capacitatea de a lucra cu termene limita;
Proactivitate;
Integritate;
Creativitate

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa;
- Compania poate suporta o parte/integral contravaloarea transportului daca persoana locuieste la min 15 km distanta ( acest aspect se discuta la interviu)
- Se asigura training persoanei noi angajate pe diversele faze/etape de productie

Perioada de proba 14-30 zile

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.