Operator Arhiva si Resurse Umane, Targu Mures

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul energiei.

Responsabilitati:

- Preluarea si scanarea documentelor din departamentul administrativ - resurse umane;
- Inregistrarea documentelor de Resurse Umane in sistem;
- Calculul vechimii in munca si alte activitati de Inspector resurse umane pentru fostii angajati ai companiei.

Contract pe perioada determinata de 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Salariu atractiv + tichete de masa + posibilitate de lucru intr-o companie multinationala.

Va rog sa trimiteti cv-ul pe i.achim@trenkwalder.com

CERINTE

Cerinte
- organizare
- atentie la detalii
- studii medii/ superioare
- curs inspector resurse umane

BENEFICII OFERITE

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).