MECANIC AUTO

SC Materom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mecanic

CERINTE

Experienta relevanta in intretinerea si repararea autovehiculelor.
-Studii de specialitate.
-Bune cunostinte de operare PC: Word, Excel, Outlook (cunoasterea SAP constituie avantaj).
-Permis de conducere cat. B,C.
-Flexibilitate.
-Abilitati de organizare si planificare.
-Meticulozitate si acuratete.
-Cunoasterea programelor de identificare piese auto constituie avantaj.
- Scrisoare de intentie + CV cu foto color cerinta obligatorie (doar CV-urile insotite de foto vor fi analizate)!

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare.
-Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
-Salarizare motivanta.

Importator si distribuitor de piese si accesorii auto originale si after-market.
Firma a fost infiintata in 1998, are sediul in Cristesti, jud. Mures si are deschise puncte de lucru in Bucuresti,Timisoara, Brasov, Iasi, Suceava, Pitesti si Constanta. In acest interval de timp firma a devenit unul din principalii importatori si distribuitori de piese si accesorii auto de pe piata din Romania.