Marketing Specialista

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az M&Co Hr Services Marketing Specialista munkatársat keres .

Feladatok:

- Részvétel a marketing stratégia kidolgozásában
- Marketing terv összeállítása, prezentációk elkészítése
- Webes és közösségi média felületek kezelése, nyomon követése, frissítése
- Rendezvényszervezésben való részvétel

CERINTE

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos, kommunikáció képes angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs, probléma-megoldó és kapcsolatteremtő képesség
- Több szálon futó folyamatok kézben tartása
- Választékos fogalmazás szóban és írásban
- B kat. hajtási jogositvány

BENEFICII OFERITE

Amit kinálunk :

- Kiemelkedő bérezés
- Fejlődési lehetőség
- Biztos munkahely, kreatív környezet
- Trainingen,team buildig-on való részvétel

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.