Manager Magazin - Targu Mures

Talent Stream

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa obtii rezultate excelente in vanzari si faci eforturi suplimentare pentru a le obtine? Iti place sa lucrezi intr-o companie dinamica si cu multe provocari? Vrei sa performezi impreuna cu echipa ta? Atunci, tu ai putea fi cel pe care il cautam.

Esti dedicat si …

dai dovada de experienta in obtinerea unor rezultate excelente cu echipa ta
ai rezultate bune in a conduce și in a dezvolta o echipă creand si dezvoltand talente
oferi servicii excelente clientilor
lucrezi din greu si esti activ si vizibil in cadrul echipei tale
iei decizii singur intr-un mediu activ si dinamic, si iti asumi intreaga responsabilitate pentru toate deciziile din magazin
esti dornic sa te dezvolti si si iti doresti cu ardoare sa ai o cariera in retail

CERINTE

Intalnesti oportunitati. Noi iti oferim:

o cultura organizationala extraordinara in care deciziile se iau rapid si sunt practice
oportunitati de dezvoltare si traininguri de inalta calitate
bonusuri atractive care rasplatesc vanzarile si rezultatele extraordinare
sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performantele excelente
structura si concepte care iti ofera oportunitati pentru ca tu sa obtii rezultate excelente
un tort de ziua ta, cafea si multe fructe

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare