Manager Financiar (C.F.O.)

Brexxon DDS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului :
• Intocmeste analiza financiara a societatii:
- construire si urmarire bugete venituri / cheltuieli,
- elaborare si urmarire cash-flow,
- urmarire costuri, etc.
• Analizeaza, sintetizeaza, interpreteaza si prezinta informatiile financiar contabile

CERINTE

• Studii superioare într-un domeniu corespunător (economic/financiar);
• Cunostinte de contabilitate si fiscalitate
• Cunostinte avansate despre produsele si serviciile bancare ( din punct de vedere al relatiei client – banca)
• Cunostinte aprofundate de legislatie in domeniul financiar;
• Nivel avansat de utilizare a pachetului MS Office (Excel nivel avansat);
• Gândire analitică şi sintetică;
• Capacitatea de a respecta termenele;
• Capacitate bună de evaluare, analiză, de luare a deciziilor la timp si de rezolvare a problemelor;
• Uşurinţă, claritate și coerenţă în exprimare;
• Abilitate de coordonare a mai multor proiecte şi responsabilităţi în paralel

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru plăcut şi profesionist.

Companie cu traditie in lucrari speciale de constructii ( foraje, subtraversari, reabilitari conducte)