Manager calitate

Sc. Primacom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam manager control calitate la abatorul Petry din Targu Mures.

- Efectuearea controlul calitativ al produselor alimentare
- Mentinerea si imbunatatirea sistemului de management al calitatii;
- Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control
- Supervizarea si ameliorarea continua a calitatii in productie;
- Initierea, implementarea si eficientizarea actiunilor preventive si corective;
- Organizarea, coordonarea, instruirea si conducerea echipei din subordine
- Monitorizarea performanțelor

CERINTE

- Experienta in domeniul calitatii a produselor alimentare
- Cunoasterea sistemelor HACCP és ISO 22000
- Cunoasteri bune de operare PC, internet, MS Office Pack
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Capacitate de organizare, coordonare si conducere

BENEFICII OFERITE

Trimiteti-ne CV-ul la adresa de mail cv@petry.ro si noi va contactam!

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.