Lucrator comercial - Amanetar

SC RexoGold SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- interactionare cu clinetii,
- verificarea si identificarea obiectelor destinate amanetarii,
- evaluarea obiectelor identificate dupa metoda invatata,
- amanetare cu respectarea politicii de amanetare a societatii,
- ordonarea actelor rezultate din desfasurarea activitatii de amanet, completarea acestora, predarea lor catre persoana desemnata,
- administrarea operatiunilor cu casa,
- intocmirea raporturilor zilnice dupa schema data,
- manuirea si depozitarea adecvata a obiectelor amanetate,
- efectuarea inventarierii periodice,
- alte sarcini primite de la superior.

CERINTE

- persoana bilingva (Romana, Maghiara),
- abilitati bune de comunicare,
- capacitatea de a lucra in echipa ,
- capacitatea d a-si asuma propriile decizii,
- ordonat, punctual, serios.

BENEFICII OFERITE

Noi oferim un loc de munca stabil, intr-un mediu placut.

RexoGold SRL este una dintre cele mai cunoscute casa de amanet in Tg. Mures.