Inginer ofertare

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie nationala specializata in domeniul electroalimentarii de siguranta – Inginer ofertare

Atributii:
-Intocmirea ofertelor financiare si tehnice
-Elaborarea situatiilor lucrarilor
-Coordonarea permanenta a relatiilor cu furnizorii de echipamente si materiale
-Stransa colaborare cu departamentele de achizitie

CERINTE

Studii superioare (profil electric ,energetic,mecatronica)
-Bune abilitati de operare PC - MS Office (Outlook, Excel, Word)
-Orientare către rezultate
-Atenţie la detalii
-Capacitate de autoorganizare
-Seriozitate
-Implicare

Beneficii:

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.