Inginer de service pentru o companie multinationala din Targu Mures

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca de Joburi recruteaza pentru clientul sau, o companie multinationala, in cadrul careia aveti ocazia de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu si avantajul de a lucra intr-o echipa profesionista .

Descrierea postului:
- Efectuarea partii de service pentru aparatele (instrumentele) din industria farmaceutica;
- Activitatea se desfasoara in Targu Mures, dar se fac ocazional si deplasari in tara;
- Program de lucru full-time.

CERINTE

Cerinte:
- Absolvent al facultatii de Chimie;
- Detinerea unor cunostinte de chimie (inginerie chimica);
- Indemanare fizica, atitudine pozitiva, rezistent la stres, intuitie, originalitate;
- Cunoaterea limbii engleze la nivel conversational;
- Domiciliat in Targu Mures sau in imprejurimi;
- Dispus la deplasari in tara si in strainatate;
- Detinerea unui permis de conducere categ B;
- Seriozitate;
- Dorinta de a se dezvolta profesional intr-o companie multinationala;

BENEFICII OFERITE

Oferta ( bonusuri, beneficii):
- Salariu atractiv;
- Masina de serviciu;
- Laptop;
- Telefon;
- Prima anuala in functie de performante;
- Prima cu ocazia zilei de nastere;
- Al 13-lea salariu;
- Bonuri de masa;
- Training specializat in Franta.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .