HR Specialist / HR Generalist.

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza: HR Specialist si HR Generalist.

Responsabilitati:

- Administrare personal (contracte de munca, acte aditionale, decizii, adeverinte, etc);
- Salarizare (state de plata, declaratii, etc;)
- Selectie si recrutare
- Managementul performantei

CERINTE

-Minim 1 an experienta relevanta in domeniu
-Cunostinte solide de legislatia muncii
-Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
-Gandire analitica, capacitate de sinteza
-Inteligenta emotionala

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Program de lucru flexibil
-Mediu de lucru tanar si dinamic
-Posibilitati de a te dezvolta in domeniul resurselor umane

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.