Gestionar -Tehnician urmarire,lansare productie

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de magazia de materii prime necesare productiei,
-Tine evidenta intrarilor/iesirilor din magazie pe baza fiselor de magazie;
-Lansarea comenzilor interne,
-Pregatire bon consum;
-Raspunde de deservirea clientilor,manipularea produselor pana la incarcare ,planifica incarcarea si raspunde pentru incarcare;
-Verificarea produselor vandute catre client atat din punct de vedere calitativ cat si cantitativ.

CERINTE

-Studii in domeniu tehnic,
-Cunostinte de operare PC,
-Capacitate de analiza si sinteza,
-Spirit de ordine si disciplina,

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant ;
-Tichete de masa.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.