FUNCTIONAR APROVIZIONARE

HARD INOX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea stocurilor si asigurarea aprovizionarii cu marfa a depozitului central Hard Inox;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii firmei si lansarea comenzilor ferme catre ei;
- Intocmirea de statistici, rapoarte, tabele si grafice cu privire la activitatea de aprovizionare a firmei;
- Mentinerea comunicarii cu intreg departamentul de aprivizionare cat si cu depozitul central al firmei;

CERINTE

Cerintele postului:
- Studii medii;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (in special Excel, baze de date);
- Cunostinte de limba engleza
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de analiza si organizare;
- Persoana dinamica, proactiva si un bun jucator de echipa.

Reprezinta avantaje:
- cunoasterea limbii maghiare
- experienta in aprovizionare

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant.
- Mediu de munca dinamic alaturi de o echipa tanara.
- Instruire si participare la team buildinguri organizate periodic.

Firma noastra a inceput activitatea de comercializare de pe stoc propriu a otelurilor inoxidabile, rezistente la coroziune, refractare cat si a materialelor de sudura inca din 1998. Satisfacerea cerintelor pietei face ca firma Hard Inox SA sa aiba o ascensiune constanta si dinamica. Ne preocupam de instruirea continua a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ce e nou si pentru a fi mereu pregatiti in fata provocarilor.