facturist

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru unul din partenerii sai, o companie care activeaza in domeniul auto: Facturist.

Responsabilitati:
 Intocmeste documentele fiscale aferente livrarilor;
 Intocmeste dispozitiile de livrare pentru produsele ce se livreaza clientilor direct din depozit;
 Pastreaza o evidenta separata a documentelor specifice activitatii;
 Tine evidenta incasarii lor prin completarea registrului de casa si a tuturor documentelor necesare;
 Trimite in atentia coordonatorului un raport legat de calitatea serviciului de transport.

CERINTE

Candidatul ideal:
 1 an experienta pe un post similar;
 Atentie distributiva;
 Persoana calma si sigura pe sine;
 Studii superioare economice – avantaj;
 Bune abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
 Mediu de lucru dinamic, intr-o companie in plina ascensiune;
 Salariu motivant.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.