Electrician întreținere

SC CIE Matricon SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea operaţiilor de mentenanţă preventivă şi corectivă de natură electronică.
• Întreținerea utilajelor industriale.

CERINTE

• Minim liceu industrial profil electric
• Cunoștințe bune de electrică, electronică industrială
• Cunoștințe avansate de desen tehnic
• Cunoștințe medii operare PC
• Disponibilitate la muncă în 3 schimburi și ore suplimentare
• Capacitate de auto-organizare
• Capacitate de relaționare și muncă în echipă
Sunt avantajaţi candidaţii cu:
• Cunoștințe sudură
• Cunoștințe bune de mecanică, hidraulică și pneumatică
• Experiență în domeniul întreținerii în producție
• Atitudine hotărâtă
• Cunoștințe medii de limba engleză și/sau spaniolă

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv bazat pe competențele profesionale
• Tichete de masă
• Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)
• Integrare imediată
• Prime de sărbători
• Alte bonusuri și beneficii
• Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă

CIE Matricon face parte din Grupul CIE Automotive (www.cieautomotive.com). CIE Automotive este un grup industrial specializat pe procese cu valoare adăugată importantă.CIE Automotive este specializat pe 6 tehnologii cu fabrici în toată lumea: aluminiu, forjă, metal, turnare, prelucrare şi plastic. Ca parte din grup, CIE Matricon este specializat pe tehnologia de aluminiu, dedicat turnării sub presiune şi prelucrării. Produsele noastre sunt piese pentru direcţie, cutia de viteze, fluidodinamică, piese pentru motor şi antivibraţii.