DISPECER TRANSPORT

TUTU TRANS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea activitatii soferilor si a pozitionarii camioanelor
- Managementul documentelor necesare activitatii de transport
- Operarea comenzilor de transport in sistemul operational
- Transmiterea detaliilor despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii, etc.) conducatorilor auto si mentinerea legaturii directe cu acestia
- Sa intocmeasca in fiecare zi situatia parcului

CERINTE

- Sa aiba experienta in transporturi internationale de marfuri
- Sa cunoasca limba engleza,franceza (scris/citit/vorbit)
- Sa aiba cunostinte PC
- Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare
- Atentie distributiva si capacitate de concentrare
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan
- Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt

BENEFICII OFERITE

SALARIU ATRACTIV

Firma SC TUTU TRANS SRL cu sediul in Voiniceni, jud. Mures, Romania, infiintata in 2000 este o societate cu capital integral privat care are ca obiectiv principal de activitate ”Transportul intern si international”.

SC TUTU TRANS SRL construieste si consolideaza zi de zi relatii de parteneriat durabile,creand un mediu de afaceri bazat pe incredere, profesionalism. Din acest motiv dispune de un personal calificat corespunzator, de incredere si de masini sigure, rapide si perfect adaptate fiecarui tip de marfa, pentru a satisface orice exigente aferente domeniului de activitate.