CONTABIL/ EXPERT CONTABIL/ CONTABIL SEF

Katan consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- organizeaza, indruma, conduce, controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile a societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare;
- organizeaza si coordoneaza contabilitatea operatiilor de capital, contabilitatea imobilizarilor, contabilitatea stocurilor, contabilitatea tertilor, contabilitatea trezoreriei, contabilitatea cheltuielilor, veniturilor si rezultatelor, contabilitatea angajamentelor si altor elemente patrimoniale, contabilitatea de gestiune in conformitate cu legislatia in vigoare;
- organizeaza si participa la intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului financiar-contabil, la operatiunile de inventariere a patrimoniului urmarind modul de valorificare a rezultatelor inventarierii

CERINTE

Candidatul ideal
Studii:
- absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
Vechime:
- sa probeze o vechime de cel putin 4 ani in domeniu, cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile;
Aptitudini:
- gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza;
- capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;
- corectitudine, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- colectiv tanar
- mediu de lucru dinamic

Societatea comerciala Katan Consulting, este firma de constructii-montaj cu o bogata experienta in domeniul constructiilor civile si industriale.
Elementele cheie in strategia noastra pe termen lung sunt dezvoltarea prin largirea portofoliului de clienti, responsabilitatea prin recunoasterea noastra ca un angajator de valoare competitiv pe piata constructiilor, performanta economica pentru a putea deveni un partener valoros si de incredere.