Contabil

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o societate care activeaza in industria farmaceutica : Contabil.
Responsabilitati:
- Contarea operatiunilor patrimoniale
- Completarea registrelor contabile
- Intocmirea balantei de verificare
- Evaluarea patrimoniala
- Intocmirea bilantului contabil
- Intocmirea declaratiilor fiscale, situatiilor statistice,etc.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic
- Minim 3 ani experienta pe un post similar
- Cunostinte privind legislatia in vigoare in domeniul contabilitatii si fiscalitatii
- Cunostinte bune de operare MS Office
- Corectitudine si seriozitate
- Orientare spre rezultate
- Capacitate de analiza si sinteza
- Atentie la detalii si atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut
- Bonuri de masa

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.