Consultant in management sanitar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul consultantei pentru spitale : Consultant in management sanitar .

Responsabilitati:
- Prezentarea serviciilor oferite potentialilor beneficiari, clienti
- Acordarea de suport profesional clientilor in probleme legate de codificare medicala si consultanta in economie medicala si management sanitar

CERINTE

Studii superioare finalizate: profil medical
- Excelente abilitati de comunicare si reprezentativitate
- Persoana proactiva, cu abilitatii organizatorice
- Gandire analitica, precizie
- Cunostinte operare PC (Excel, Word)
-Disponibilitate pentru deplasari
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Oportunitate de dezvoltare profesionala
- Masina de serviciu

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.