Consilier Financiar Front Office

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate bancara, lider pe piata instrumentelor de economisire si creditare din Romania, angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFA/SRL, in regim full time pe pozitia Consilier Financiar Front Office.

CERINTE

Daca esti o persoana:
- Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
- Organizata si orientata catre rezultate,
- Cu calitati de lider,
- Dornica sa progreseze ca manager

BENEFICII OFERITE

In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei trimite CV-ul tau.
Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
BENEFICII:
- Venituri motivante
- Bonus de activitate
- Mediu de lucru profesionist
- Program flexibil
- Training de pregatire profesionala certificat
- Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate
- Rezultatele deosebite sunt recunoscute cu excursii in afara tarii de 2 ori/an