Consilier Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate bancara, lider pe piata instrumentelor de economisire si creditare din Romania, angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFA/SRL, in regim full time pe pozitia Consilier Financiar Front Office.

CERINTE

Daca esti o persoana:

- Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,

- Organizata si orientata catre rezultate,

- Cu calitati de lider,

- Dornica sa progreseze ca manager

In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei trimite CV-ul tau.

Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Venituri motivante

- Bonus de activitate

- Mediu de lucru profesionist

- Program flexibil

- Training de pregatire profesionala certificat

- Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate

- Rezultatele deosebite sunt recunoscute cu excursii in afara tarii de 2 ori/an