Cautam persoana fara experienta pentru formare si angajare

ATMH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Asistent Manager
Participarea la cursuri de formare (training) la locul de munca. Asistarea managerului in toate activitatile necesare la locul de munca.
Preponderent activitati de birou si deplsarea la diferite institutii/ organizatii, activitati foarte diverse atat ca tip cat si ca durata care necesita disponibilitate din partea aplicatului.

CERINTE

Disponibilitate şi flexibilitate pentru timpul şi tipurile de activităţi, loial, comunicativ, sociabil, optimist, dinamic, ordonat, discret, punctual, serios, adaptabil, prezentabil, bun utilizator al pc-ului, internetului, aparaturii electronice; limba engleză poate fi un avantaj. Minimum Bacalaureat.
Primează câstigul prin dobândirea de exeperienţă, de competenţe noi, autentice şi dezvolarea personală în defavoarea beneficiilor materiale, cel puţin în prima etapă.

BENEFICII OFERITE

Participarea gratuita la cursuri de formare.
Pregatirea in domenii foarte variate la locul de munca cu dezvoltarea de competente reale.
Laptop, telefon si alte echipamente necesare.
Posibilitatea de includere in proiectele viitoare.
Posibilitatea de evolutie in cariera.

ATMH face parte dintr-un grup de organizatii neguvernamentale non-profit, grup care deruleaza o gama variata de proiecte si cursuri de formare profesionala.