Bucatar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru un restaurant din Tg Mures : Bucatar !

Responsabilitati:
- Pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare;
- Monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;
- Participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- Raspunde pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora.

CERINTE

-Studii medii;
-Minim 3 ani experienta in domeniu ;
-Imaginatie culinara, ordonat si disciplinat;
-Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
-Disponibilitate de a lucra in ture.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Mediu de lucru tanar si dinamic;
-Posibilitati de avansare.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.