Asistent Vanzari

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Sa prezinti intr-un mod atractiv si profesional produsele companiei
•Sa construiesti si sa dezvolti relatii de colaborare cu clientii
•Sa iti insusesti si sa aplici politica de vanzare a companiei
•Sa pregatesti si sa expui produsele in magazin, respectând regulile specifice de aranjare si avand grija ca preturile afisate sa fie cele corecte la toate categoriile de produse si toate produsele sa aiba atasate etichetele necesare inainte de a fi expuse sau comercializate
•Sa te asiguri ca sunt urmate toate procedurile necesare pentru buna desfasurare a promotiilor
•Sa aplici si sa utilizezi toate informatiile si instrumentele pe care compania ti le pune la dispozitie in cadrul programelor de training intern
•Sa gestionezi si sa rezolvi solicitarile primite de la clienti
•Sa urmaresti in tot ceea ce faci atat calitatea cat si realizarea target-ului stabilit

CERINTE

•abilitati de comunicare si orientare catre rezultate
•interes pentru moda
•atentie catre detalii
•abilitati de negociere si influentare
•flexibilitate si deschiderea de a invata lucruri noi
•capacitatea de a privi responsabilitatile ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare
•orientare catre client
•atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial competitiv
•Reducere la produsele comercializate
•Echipa de lucru tanara
•Programe de Training intern
•Program flexibil (in ture)
•Oportunitati de promovare
•Concursuri motivationale
•Teambuildinguri cu echipa

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare