Asistent medical

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul serviciului dezvoltarii farmaceutice :Asistent medical/Asistent manager.

- Contactarea si preluarea apelurilor telefonice ale clientilor
- Programarea clientilor direct sau telefonic
- Intampinarea si consilierea clientilor
- Gestionarea documentelor privind clientii
- Promovarea si vanzarea telefonica a serviciilor si produselor clinicii

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniul medical- reprezinta avantaj
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de organizare, prioritizare a sarcinilor, atentie la detalii
- Responsabilitate

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Echipa tanara, dinamica

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.