Asistent marketing

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru unul dintre clientii sai: Asistent marketing.

Atributii:

- Asistenta in participari la conferinte, saloane, targuri, etc.
- Cercetare de piata on-line si nu numai;
- Comunicare publica in medii profesionale sau consumer-oriented (social media);
- Corectura materiale tehnoredactate;
- Distribuire/difuzare materiale promoţionale;
- Documentare legislativa;
- Informare eficienta a managerului cu privire la ariile specifice de interes stabilite;
- Realizarea de rapoarte destinate uzului intern;
- Redactare si analiza de proiecte;
- Pastrarea unei agende de lucru la zi;

CERINTE

-Organizarea sarcinilor intr-o maniera ordonata, sistemica;
-Gandire logica ,creativa;
-Capacitatea de a lua decizii;
-Comunicare scrisa si orala foarte buna;
-Abilitati de comunicare și prezentare;
-Atitudine proactiva, spirit de inițiativa;
-Punctualitate, spirit de organizare;
-Dorinta de invatare si dezvoltare;
-Motivatia in munca;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru tanar si dinamic.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.